Hakkımızda

FLORAN KİMYA olarak temel ilkemiz, kalite standartlarına uygun kimyasallar üreterek, müşteri memnuniyeti odaklı yaratıcı ve yenilikçi bir felsefe ile FLORAN KİMYA markasının güvenilirliğini sürdürmektir.

Bu ilke doğrultusunda; çevreye ve topluma karşı sahip olduğumuz sorumluluğun bilinci içinde müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarını sağlayarak, teknik destek ve satış sonrası hizmet sunarak, kalite açısından lider bir kuruluş olma yolunda ilerliyoruz.

Bu doğrultuda, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları özendirerek, nitelikli ekibimizle, pazarın beklentilerini karşılayan ürün çeşitliliğini elde etmek için çalışıyoruz.

Yeni ürün geliştirmeye yönelik inovatif çalışmaların yanı sıra, müşterilerimizin satış sonrası geri bildirimlerini değerlendirerek, mevcut ürünlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak için de Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Gelecek nesillere temiz ve sağlıklı bir çevre bırakmak adına üretimin tüm süreçlerinde olumsuz çevresel etkileri azaltmaya yönelik önlemleri alıyoruz.

Hakkımızda